Projekty Mobile | Mathesio.cz

Realizované projekty

Myslíme si, že nejlépe naši práci poznáte z konkrétních projektů. Proto jsme se rozhodli vám ty nejzajímavější představit.

Centrální registr dopravců

Pro Ministerstvo dopravy jsme dva roky rozvíjeli centrální registr dopravců fungující na principu informačního systému ve webové aplikaci. Jedná se o rozsáhlý evidenční systém napojený na několik různých subjektů. Rozsáhlou databázi využívali zejména krajští úředníci po celé České republice.

Eurolines

Již delší dobu pracujeme na prodejních webových stránkách známého dopravce, přes které se uskuteční velké množství prodejů a rezervací jízdenek. Systém je propojen na ostatní externí systémy, díky čemuž je proces rezervace maximálně automatizován.

Koopolis

Jedná se o rozsáhlý, robustní a uživatelsky konfigurovatelný CMS vyvinutý pro Fond dalšího vzdělávání (organizace MPSV). Téměř všechny části systému jsou konfigurovatelné přes uživatelsky přívětivé rozhraní, je tedy možné celek snadno přizpůsobovat aktuálním potřebám, a to s minimálními programátorskými zásahy.

Legito

Pro známý startup s globálním potenciálem Legito jsme zpracovali jednodušší editor, který umožňuje dynamicky sestavovat konfigurovatelné smlouvy. Díky tomu jsme firmě dopomohli k mnohem snadnější expanzi do zahraničí.

3D simulátor pro strojvůdce – ČD Cargo

Pro společnost ČD Cargo jsme zpracovali 3D simulátor lokomotiv, který umožnil v reálném čase testovat údržbové systémy. Modely lokomotiv byly vytvořeny na základě plánů skutečných lokomotiv.

SystemBaker

SystemBaker je unikátní nástroj pro tvorbu zakázkových informačních systémů, ve kterém můžete snadno přidávat jednotlivé části, případně je za běhu měnit, a to pomocí přehledného uživatelského rozhraní. Pomůže vám správně vytvořit všechny podnikové procesy.

Autovraky

Pro Ministerstvo životního prostředí jsme znovu vytvořili kompletní webovou část informačního systému pro práci s autovraky. Součástí zakázky bylo i vytvoření uživatelsky přivětivé komponenty pro tvorbu ad hoc reportu.

Laser Game

Naším úkolem bylo vytvořit software pro zbraně i celou herní arénu. Zaměřili jsme se na komplexní řešení, které propojovalo funkcionality hardware s ovládáním přes webové rozhraní, což značně rozšířilo možnosti samotné hry.

Czechtrade
E-learning

Díky speciálně vytvořené administraci bylo možné vytvořit například dialogové bubliny pro nadabované texty, a to včetně časování, nebo různá interaktivní cvičení. Snažili jsme se o zatraktivnění výuky formou interaktivních cvičení a namluvených dialogů animovaných aktérů, což umožnilo lepší zapojení uživatele do celého procesu. Výsledné kurzy byly exportovatelné do SCORM.

CK Krasim Tour

V této webové prezentaci propojené s informačním systémem jsme dosáhli maximální automatizace interních procesů (jako rezervace hotelů a letenek, generování smluv, propojení s účetnictvím nebo spolupráce s externími partnery). Systém je ve spolupráci s CK vyvíjen již několik let, díky čemuž pokrývá většinu organizačních procesů.

PublicWifi

Produkt je unikátní prostředek pro sběr zpětné vazby od vašich zákazníků. PublicWifi vám pomůže dlouhodobě kontrolovat kvalitu vašich služeb, a to i v době vaší nepřítomnosti. Stejně tak můžete nástroj využít k oslovení svých klientů přes Facebook a zacílit přímo na ně.

Wiesner Hager

Pro známého výrobce kancelářského nábytku jsme vytvořili interaktivní 3D konfigurátor, který umožňuje jejich obchodním zástupcům lépe prodávat produkty. Webová aplikace umožňuje v real-time měnit konfiguraci jednotlivých modelů a ihned vidět výsledek. Díky naší unikátní technologii došlo k automatizaci procesů a tedy velmi rychlému a levnému vytváření jednotlivých modelů.

Generátor 3D vizualizací

Pod tímto názvem se skrývá mnoho projektů, které jsme vytvořili. Jde o technologii skriptovaného generování 3D modelů, díky kterému lze automatizovat část procesů při tvorbě a tedy dodávat velké množství vizualizací produktů ve velmi krátkém čase, ve vysoké kvalitě a za zlomek nákladů.