Projekty | Mathesio.cz

Realizované projekty

Myslíme si, že nejlépe naši práci poznáte z konkrétních projektů. Proto jsme se rozhodli vám ty nejzajímavější představit.

Nástroj na tvorbu zakázkových informačních systémů – SystemBaker

SystemBaker je unikátní nástroj pro tvorbu zakázkových informačních systémů, ve kterém můžete snadno přidávat jednotlivé části, případně je za běhu měnit, a to pomocí přehledného uživatelského rozhraní. Pomůže vám správně vytvořit všechny podnikové procesy.

Ministerstvo dopravy – Centrální registr dopravců

Pro Ministerstvo dopravy jsme dva roky rozvíjeli centrální registr dopravců fungující na principu informačního systému ve webové aplikaci. Jedná se o rozsáhlý evidenční systém napojený na několik různých subjektů. Rozsáhlou databázi využívali zejména krajští úředníci po celé České republice.

E-shop napojený na externí systémy – Eurolines

Již delší dobu pracujeme na prodejních webových stránkách známého dopravce, přes které se uskuteční velké množství prodejů a rezervací jízdenek. Systém je propojen na ostatní externí systémy, díky čemuž je proces rezervace maximálně automatizován.

Ministerstvo životního prostředí – Autovraky

Pro Ministerstvo životního prostředí jsme znovu vytvořili kompletní webovou část informačního systému pro práci s autovraky. Součástí zakázky bylo i vytvoření uživatelsky přivětivé komponenty pro tvorbu ad hoc reportu.

Editor právnických smluv – Legito

Pro známý startup s globálním potenciálem Legito jsme zpracovali jednodušší editor, který umožňuje dynamicky sestavovat konfigurovatelné smlouvy. Díky tomu jsme firmě dopomohli k mnohem snadnější expanzi do zahraničí.

Ministerstvo práce a sociálních věcí – Koopolis

Jedná se o rozsáhlý, robustní a uživatelsky konfigurovatelný CMS vyvinutý pro Fond dalšího vzdělávání (organizace MPSV). Téměř všechny části systému jsou konfigurovatelné přes uživatelsky přívětivé rozhraní, je tedy možné celek snadno přizpůsobovat aktuálním potřebám, a to s minimálními programátorskými zásahy.

Komplexní systém pro hru – Lasergame Brno

Naším úkolem bylo vytvořit software pro zbraně i celou herní arénu. Zaměřili jsme se na komplexní řešení, které propojovalo funkcionality hardware s ovládáním přes webové rozhraní, což značně rozšířilo možnosti samotné hry.

3D simulátor pro strojvůdce – ČD Cargo

Pro společnost ČD Cargo jsme zpracovali 3D simulátor lokomotiv, který umožnil v reálném čase testovat údržbové systémy. Modely lokomotiv byly vytvořeny na základě plánů skutečných lokomotiv.

Komplexní informační systém cestovní kanceláře – CK Krasim Tour

V této webové prezentaci propojené s informačním systémem jsme dosáhli maximální automatizace interních procesů (jako rezervace hotelů a letenek, generování smluv, propojení s účetnictvím nebo spolupráce s externími partnery). Systém je ve spolupráci s CK vyvíjen již několik let, díky čemuž pokrývá většinu organizačních procesů.

Tvorba interaktních e-learningových kurzů – Czechtrade

Díky speciálně vytvořené administraci bylo možné vytvořit například dialogové bubliny pro nadabované texty, a to včetně časování, nebo různá interaktivní cvičení. Snažili jsme se o zatraktivnění výuky formou interaktivních cvičení a namluvených dialogů animovaných aktérů, což umožnilo lepší zapojení uživatele do celého procesu. Výsledné kurzy byly exportovatelné do SCORM.

Interaktivní 3D konfigurátor – Wiesner Hager

Pro známého výrobce kancelářského nábytku jsme vytvořili interaktivní 3D konfigurátor, který umožňuje jejich obchodním zástupcům lépe prodávat produkty. Webová aplikace umožňuje v real-time měnit konfiguraci jednotlivých modelů a ihned vidět výsledek. Díky naší unikátní technologii došlo k automatizaci procesů a tedy velmi rychlému a levnému vytváření jednotlivých modelů.

Spojení wi-fi a marketingu – PublicWifi

Produkt je unikátní prostředek pro sběr zpětné vazby od vašich zákazníků. PublicWifi vám pomůže dlouhodobě kontrolovat kvalitu vašich služeb, a to i v době vaší nepřítomnosti. Stejně tak můžete nástroj využít k oslovení svých klientů přes Facebook a zacílit přímo na ně.

Generátor 3D vizualizací

Pod tímto názvem se skrývá mnoho projektů, které jsme vytvořili. Jde o technologii skriptovaného generování 3D modelů, díky kterému lze automatizovat část procesů při tvorbě a tedy dodávat velké množství vizualizací produktů ve velmi krátkém čase, ve vysoké kvalitě a za zlomek nákladů.