Generátor 3D vizualizací Mobile | Mathesio.cz

Generátor 3D vizualizací

Pod tímto názvem se skrývá mnoho projektů, které jsme vytvořili. Pro společnost ČD Cargo jsme zpracovali 3D simulátor lokomotiv, který umožnil v reálném čase testovat údržbové systémy. Modely lokomotiv byly vytvořeny na základě plánů skutečných lokomotiv. Zajímavá je také technologie skriptovaného generování 3D modelů, díky kterému lze automatizovat část procesů při tvorbě a tedy dodávat velké množství vizualizací produktů ve velmi krátkém čase, ve vysoké kvalitě a za zlomek nákladů.

“3D vizualizace mohou pomoci potenciálním zákazníkům pochopit, v čem je produkt zajímavý. Je proto důležitý naprostý soulad klienta a firmy, aby vizualizace vypadala perfektně.”

Hlavní pracovní náplní v této oblasti je návrh a implementace procesu pro automatické zpracování 3D modelu, např. vytváření uživatelských exportních skriptů nebo hromadné renderování na základě uživatelsky definovaných parametrů.

V současné době pracujeme na webové aplikaci využívající WebGL – konfigurátor produktu spojený s jeho vizualizací – při změně parametru se interaktivně mění také 3D model produktu v prohlížeči.

Použité technologie